تبليغات

::: در حال بارگيري لطفا صبر کنيد :::
زمان جاري : دوشنبه 20 مرداد 1399 - 4:41 بعد از ظهر
نام کاربري : پسورد : يا عضويت | رمز عبور را فراموش کردم
صفحه اصلي / حقوق اساسی / رسوايي تکراري شبکه من و تو در محرم الحرام +عکس
ارسال پاسخ جديد
رسوايي تکراري شبکه من و تو در محرم الحرام +عکس
تعداد بازديد : 1004
7514 آفلاينارسال‌ها : 1
عضويت: 6 /9 /1392
رسوايي تکراري شبکه من و تو در محرم الحرام +عکس
همزمان با آغاز عزاداري سرور و سالار شهيدان شبکه manoto1 در اقدامي عجيب اقدام به گسترش برنامه هاي توهين آميز کرده است.
عزاداري بر سيدالشهداء (ع) و بر سوگ نشستن براي آن حضرت اين روزها بين المللي شده و ديگر دين و يا آيين خاصي را نمي شناسد. بيشتر مردم در سراسر جهان و با اديان مختلف در سوگ آن حضرت مي نشينند و به وجود مقدس حضرتش اداي احترام مي کنند.
کشور عزيزمان ايران هم از اين قاعده مستثني نبوده و با شروع ماه محرم الحرام يکپارچه سياه پوش گرديده است و تقريبا تمام مردم ايران از مسلمان گرفته تا اقليت هاي مذهبي در حال و هواي عزاداري بر اباعبدالله الحسين (ع) مي باشند.
در حالي است که من و تو از ابتداي فعاليت خود، مدعي بود احترام به همه عقائد و تفکرات، شعار اصلي آنها در عرصه رسانه اي است اما در جهتي کاملا معکوس با اين حرکت جهاني، شبکه لندن نشين من و تو با شروع ايام محرم، توهين به اين ايام مقدس را در دستور کار خود قرار داد و با پخش برنامه هايي سراسر ابتذال و بي بند و باري به پايکوبي و شادي در اين ايام پرداخت.
با اين حال، بررسي رفتار آنها در سطح رسانه اي نشان مي دهد در گفتار شان صادقند يعني با هر فرقه و مرامي سر سازش دارند و براي تبليغ آن اگر چه در موضع تهمت و بدبيني هم قرار بگيرند حاضرند هزينه بپردازند ولي کار آنها يک استثناء دارد، دشمني با فرهنگي شيعه، اين نشان مي دهد آنها در کنار ديگر رسانه هاي جهت دار مانند رسانه هاي بهائيت، مسيحيت تبشيري، وهابيت، سلطنت طلبان، گرچه تقسيم کار کرده اند اما هدفي واحد دارند. زدودن فرهنگي شيعه از ايران و جهان.
تضاد در گفتار و رفتار من و تو به گونه اي مي باشد که اين شبکه در مدت فعاليتش به تبليغ و معرفي تمامي مراسم ها و عقائد غربي از جمله آيين يهوديت، بهائيت، جشن هالووين، ازدواج همجنس بازان، فستيوال آب جو در لندن و … پرداخته است؛ اما وقتي نوبت به عقائد مردم ايران مي رسد، نه تنها با مردم ايران همصدا نشده بلکه عقائد و احساسات آنان را با پخش برنامه هايي مبتذل مثل “زيباترين دختر جهان” مورد اهانت قرار مي دهد.
تحرکات توهين اميز فوق در حالي صورت ميگيرد که شبکه من و تو در کنار آنها، اين روزها به شدت در فضاي مجازي به تبليغ کنسرت شاهين نجفي و محسن نامجو پرداخته است. افرادي که دشمني شان را با توهين به اهل بيت عليهم السلام به مردم ايران ثابت کرده اند.
ناگفته نماند که مردم شريف ايران در حوادث سال 88 و در پاسخ به رقص و پايکوبي عده اي در روز عاشورا و خلق حماسه نهم دي نشان داده اند که کسي نمي تواند به سيد و سالار شهيدان توهين نمايد و آنان نظاره گر باشند.
دوشنبه 11 آذر 1392 - 18:56
ارسال پيام نقل قول تشکر گزارش


برای ارسال پاسخ ابتدا باید لوگین یا ثبت نام کنید.