آموزش فتوشاپ

وبسایت حقوقی آموزشی محمد کریمی

آموزش ترفند های فتوشاپ (سری اول)

 زبان: فارسی  نویسنده: کامبیز زارعی
 نوع فایل: PDF
 تعداد صفحات: 187  ناشر: www.pilc.mihanblog.com
 حجم کتاب: 12.54 مگابایت

توضیحات

در این بخش با زبانی ساده به آموزش نرم افزار فتوشاپ می پردازیم. عمده تأکید در این آموزشها بیان مفاهیم اصلی این نرم افزار و یادگیری میانبرهای مورد نیاز یک کاربر است.

پیش از دانلود آموزشها نکات زیر را در نظر داشته باشید:

1. کلیه ی آموزشها بر مبنای فتوشاپ CS4 هستند . البته نسخه های مختلف فتوشاپ از نظر قواعد کلی یکسانند و تنها در برخی موارد اختلاف دارند .
2. آموزشها با فرمت PDF هستند لذا جهت باز کردن آنها به نرم افزار Adobe Reader و یا Foxit PDF Reader نیاز دارید. که میتوانید از قسمت نرم افزار دانلود نموده و بر روی رایانه خود نصب نمایید.

ادامه ی مطلب

آموزش ویدئویی فتوشاپ ساخت افکت متن خونی – پست اختصاصی

در این پست اختصاصی به شما روش ساخت افکت متن خونی را به صورت ویدئویی آموزش می دهیم تا ظاهر پاشیدن خون روی متن ایجاد شود. در این آموزش ویدئویی فتوشاپ که کار اختصاصی گرافیران است شما روش های برجسته کردن متن در Blending Option، ساخت سایه، ترکیب لایه ها و روش های Seletion در فتوشاپ را فرا خواهید گرفت. این پست ویژه به صورت ویدئو HD ساخته شده و شما تمامی جزئیات این خودآموز را به خوبی مشاهده خواهید کرد.

امیدواریم در آینده بتوانیم آموزش های ویدئویی فتوشاپ بیشتری برای شما آماده کنیم.

فونت فیلم پدرخوانده استفاده شده در این آموزش، در مجموعه دانلودی وجود دارد.

bloody text آموزش ویدئویی فتوشاپ ساخت افکت متن خونی   پست اختصاصی

ادامه ی مطلب

آموزش ویدئویی فتوشاپ – ساخت استایل متن بازی MW3

در این پست یک آموزش ویدئویی کاربردی فتوشاپ را برای شما آماده کرده ایم. در این آموزش تصویری به شما روش طراحی استایل متن بازی MW3 را آموزش می دهیم. طبق درخواست چند کاربر عزیز این آموزش را نیز تقدیم می کنیم به دوست داران گرافیران. در این خودآموز می توانید روش کار با Blending Mode و بخش های Inner Glow، Outer Glow، Gradient Overlay و Inner Shadow را فرا بگیرید. همچنین روش ساخت Pattern را نیز فرا خواهید گرفت.

فایل PSD شکل اولیه نیز در مجموعه دانلود شده وجود دارد.

mw3 آموزش ویدئویی فتوشاپ   ساخت استایل متن بازی MW3

ادامه ی مطلب